O nás

Jsme firma KS Sankro a již desítky let se profesionálně staráme o vaše krovy

Desítky let se pohybujeme po půdách a střechách rodinných i bytových domů. Proto dokážeme velmi dobře identifikovat slabé místo. Díky nejnovější technologii a vyváženým opatřením vás uchráníme od zbytečných investic.„ Ochrana dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním je naše práce, kterou milujeme. “ 


Přednášíme na fakultě lesnické a dřevařské v Praze

Odbornost a dlouholeté zkušenosti jsou tedy naší hlavní předností. Přednášíme o likvidaci dřevokazného hmyzu a dřevokazných houbách. Také o ošetření krovů, díky kterému lidé ušetří stovky tisíc korun za novou střechu. Na nás se můžete spolehnout.


Ochranu dřeva proti škůdcům proveďte co nejdříve. Do budoucna ušetříte vysokou částku za výměnu dřevěných prvků, novou střechu apod. Svěřit nám své krovy 

Tomáš Lesina a František Vostál stojí před vchodem Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze, s logem firmy specializující se na sanaci krovů na jejich oblečení.


Proč volit nás?

 • Důvěryhodnost a spolehlivost
  Věříme v kvalitu naší práce. S našimi službami dostanete plnou garanci na všechny provedené práce.
 • Kompletní servis - sanace a impregnace krovů
  Nabízíme kompletní sanaci krovů, včetně nápravy poškození, posílení struktur a obnovení estetického vzhledu střechy. Impregnace krovů zahrnuje použití kvalitních přípravků, které pomáhají prodloužit životnost krovu.
 • Působíme po celé ČR a Slovensku
  Na trhu působíme přes 16 let. Prakticky celý náš život děláme v tomto oboru, máme zkušenosti s mnoha různými projekty v ČR i na Slovensku.
 • Poradenství a profesionální posouzení
  Naši specialisté provedou důkladné odborné posouzení stavu vašeho krovu, aby zajistili nejefektivnější řešení.


  Kontaktujte nás