Představujeme projekty KS Sankro


Pracovník ve firmě specializované na sanaci krovů stojí vedle dodávkového vozidla s firemním logem a sloganem, zaparkovaného před rodinným domem na ulici.Likvidace dřevokazných hub a dřevokazného hmyzu – Bytové domy

V naší firmě chápeme, jak je důležité chránit vaše bytové domy a zejména jejich střechy před škodlivými dřevokaznými houbami a hmyzem. Tito škůdci mohou rychle poškodit dřevěné konstrukce, čímž způsobují značné náklady na opravy a ohrožují bezpečnost obyvatel bytového domu a jsou rizikem i pro jejich majetek.


Naším prvním krokem v boji proti těmto škůdcům je důkladné očištění krovu od všech nežádoucích organismů. S využitím nejmodernějších technologií a postupů se ujistíme, že váš krov je zcela zbaven nežádoucích hub a hmyzu. Po dokončení čištění pak aplikujeme speciální ochranný prostředek, který poskytne dřevu krovu dlouhodobou obranu před dalším napadením.


U nás najdete včasnou a pravidelnou údržbu, která vám pomůže uchránit vaši nemovitost před potenciálními škodami a náklady. Věřte nám, investice do odborného ošetření krovu s naší firmou je investicí do bezpečnosti a bezproblémovosti vašeho domova.Pracovník v ochranném oblečení opravuje krov rodinného domu, kde jsou části střechy odhalené a viditelné dřevěné trámy.


Likvidace dřevokazných hub a dřevokazného hmyzu – Rodinné domy


Udržování rodinného domu a jeho střechy v perfektním stavu je základní prioritou každého majitele. V naší firmě víme, jak může být náročné bojovat s dřevokaznými houbami a hmyzem, které ohrožují stabilitu a bezpečnost vašich dřevěných konstrukcí, zejména střešního krovu.


Prvním a základním krokem, jak vašemu domu zajistit nejlepší ochranu, je kompletní očištění krovu. Naši specialisté se postarají o to, aby žádná houba či škodlivý hmyz neměl šanci na vašem krovu přežít. Po důkladné inspekci a očištění následuje aplikace speciálního ochranného prostředku, který zajišťuje, že dřevo vašeho krovu je chráněno před budoucím napadením.


S naší firmou můžete mít jistotu, že váš rodinný dům bude v bezpečí před dřevokaznými škůdci. Nečekejte, až se problém rozroste. Investujte do kvalitního ošetření krovu s námi a užijte si klidný spánek s vědomím, že je vaše střecha nad hlavou v bezpečných rukou.
Odborník v ochranné výstroji provádí sanaci dřevěných prvků půdního prostoru pomocí rozprašovače, kterým aplikuje ochranný nátěr proti škůdcům a hnilobě.

Tepelná izolace stropů a střech s naší foukanou minerální izolací


Tepelná izolace je klíčovým prvkem pro pohodlí vašeho domova. Zvlášť v chladnějších měsících může správná izolace střechy a stropů významně přispět k úsporám energie a zvýšení celkového komfortu bydlení. V naší firmě nabízíme inovativní řešení v podobě foukané minerální izolace, která je ideální právě pro střechy rodinných domů.


Foukaná minerální izolace je revoluční metoda izolace, která poskytuje vynikající tepelnou izolaci a zároveň umožňuje rychlou a efektivní instalaci. Díky speciální technologii můžeme izolaci nanášet přímo na místo, což zajišťuje dokonalé přilnutí k povrchu a eliminuje chladné mosty. Navíc, díky svým vlastnostem, je foukaná minerální izolace odolná vůči vlhkosti a plísním.


Spoléhejte se na naše odborné služby a nechte svůj domov v našich rukou. Nejenže získáte výhody spojené s úsporou energie a zvýšeným komfortem, ale také se můžete těšit na dlouhodobou životnost a kvalitu našich izolačních řešení. S naší foukanou minerální izolací je vaše střecha v nejlepších rukou.hm  Konzultace zdarma